Založ si blog

2. Kapitola-Nepríjemný čašník, tretie pokračovanie

Divoká prestávka

2.Kapitola-Nepríjemný čašník

 

,,Marta nemáš chuť na vianočné pečivo?Zašiel by som po nejaké do pekárne.“

,,Miláčik aj by som si veru dala to nejaké ,,sladké potešenie„,ale ešte mi nedošla výplata.Z čoho by som to asi,tak zaplatila?“

A veru naozaj-pred dvoma týždňami sa začal December-a odvtedy mi ešte stále nedošla výplata.

Už som úplne na mizine.Platobná karta je dočista vyčistená-prázdna.V peňaženke mám sotva pár drobných.A ružové prasiatko na nočnom stolíku som-pred týždňom-vyprázdnila na vianočný darček pre Jozefa.

,,Ak chceš zaplatím to?“Snažil sa riešiť problém s peniazmi.

,,Nemusíš!!!„Schytila som posledné mince v mojej sýto červenej peňaženke.

,,Tak idem!„Otočila som sa na odchod.Moja láska sa ani o centimeter nepohla,keď som sa rozhodla kúpiť sladké pečivo pre celú domácnosť.Potom,čo som zavrela dvere môjho prenajatého bytu som si uvedomila,že práve toto,čo som teraz spravila už nabudúce spraviť nemôžem.

Pečivo nemá kupovať žena ale muž.A jediný ozajstný muž v domácnosti je Jozef.Takže nabudúce sa bude pekne snažiť on a nie ja.

Starým výťahom som sa odviezla na prízemie bytovky.Drevenými dverami som vyšla von-na ulicu.Ľahko sa mi kráčalo po chodníku aj,keď už všade na okolo bol sneh.Modrina z minulého mesiaca mi už skoro úplne zmizla a nebiť krvavej ale aj zamilovanej spomienky by som ani nevedela,že mám niečo na hlave.Bez problémov sa mi chodilo.Teraz by som s ľahkosťou zabehla aj bežecký maratón a to aj v hustej,bielej pokrývke,ako dnes.

Konečne som v poriadku!

Pokračovanie v ďalšej časti,2.Kapitola-Nepríjemný čašník

2. Kapitola-Nepríjemný čašník, druhý a posledný záver

13.01.2018

Čašník oduto dodal:,,Máte pred sebou vaše hlavné jedlo." ,,Super!"Zasmial sa Jozef.Dnes ma už naozaj dostáva do stavu zlosti. ,,Nič,nie je super.Miesto dvoch porcií sme dostali,iba jednu."Zamračila viac »

2. Kapitola-Nepríjemný čašník, prvý záver: Marta je nevďačná čašníčka

26.12.2017

Divoká prestávka 2.Kapitola-Nepríjemný čašník ,,Kde je ten čašník?"Obzrela som sa po chodbe. ,,Snáď,nie je preč?"Ostro som sa pritisla na dvere. ,,Roznášanie zamilovaných večier je,ale viac »

2. Kapitola-Nepríjemný čašník, sen pre syna

20.12.2017

,,Karol,kde si?"Zvolal som do diaľky. ,,Držíš sa?"Rýchlo som sa vyšplhal na jeden z balkónov,aby som sa ho pokúsil zachrániť. ,,Ujo,že ma tu nenecháte?"Prihovoril sa mi očami plnými nevýrazných viac »

CNN, logo, centrála, Atlanta

V USA zatkli muža, ktorý sa zamestnancom CNN údajne vyhrážal smrťou

23.01.2018 11:02

"Som múdrejší než vy. Silnejší než vy. Mám viac zbraní než vy... Vašich zamestnancov sa chystám postrieľať za pár hodín," povedal údajne muž operátorovi CNN.

české voľby, prezident, Drahoš

Boj o Hrad rozhodnú nerozhodní

23.01.2018 11:00

Zeman s Drahošom sa v priamom súboji stretnú v utorok pred kamerami Primy a potom vo štvrtok v Českej televízii. Zeman si dal už dve zahrievacie kolá bez súpera.

počasie ľudia, kalamita, sneh, nemocnica, záchranná služba, záchranka

Maďarskí záchranári chcú iniciovať cezhraničnú spoluprácu krajín V4

23.01.2018 10:17

Maďarskí záchranári si koncom marca prevezmú 193 nových sanitiek, ktoré budú mať výbavu na svetovej úrovni, a do konca roka môžu nakúpiť ďalších 117 vozidiel.

Graf, euro, pero

Nemecký vývoz do Ruska opäť rastie, prvýkrát za päť rokov

23.01.2018 10:01

Vývoz Nemecka do Ruska zaznamenal v minulom roku rast, prvý za päť rokov. Prispelo k tomu zotavenie ruskej ekonomiky.

ajtu

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 10
Celková čítanosť: 5201x
Priemerná čítanosť článkov: 520x

Autor blogu

Kategórie