Založ si blog

1. Kapitola-Seriózna večera, záver

Divoká prestávka


Zamilovaná noc,Karola a spolužiačky Jany-pokračovanie

 ,,Karol je buchnutý do Jany!“Zvrieskne najvyššia baba z celej partie.

,,Jana,buď príťažlivá.Chalani majú radi šialené dievčatá.“Zakričí ďalšia baba,ktorá stojí hneď vedľa stromu pri,ktorom sa pokúsil mladý chlapec požiadať o lásku svoju milovanú Janu.

,,Karol,predtým než sa ma pokúsiš pobozkať nezabudni,že ťa ne……….“

,,Nezabudni,že ťa milujem.“Dokončí vetu svojej spolužiačky.,,Je čas aby sme sa stali súčasťou jedného celku.“Vzdychne si.Zavrie oči a celým telom sa natlačí na svoju budúcu snúbenicu.,,Nie,ja ťa nemilujem!!!„Zvrieskne celou silou hrdla.Odtrhne sa od jeho tela.,,Viem,že si asi veľmi prekvapená,keď medzi nami vznikla ,,spoločná láska„,ale nemusíš sa báť.Navždy ťa budem milovať.“Sladko jej vyzná lásku.,,Varujem ťa,neskúšaj sa ku mne priblížiť!“Zovrie ruku do tvrdej päste.,,Jana takto sa nemôžeš chovať k mojej autorite.Cením si ťa,ale nemôžeš mi neustále nadávať.A aj tak ťa stále milujem.“Napravil si zle zapnuté hodinky na pravom zápästí.Lenže,na varovanie svojej ,,lásky“ sa úplne vykašlal.Opretý o veľký mohutný kmeň stromu si svoju milovanú prudko pritiahol k svojmu nevypracovanému telu.Rýchlo ju chytil za boky.A predtým než sa začala brániť jej ešte uštedril zopár sladkých bozkov na líčka,pery,tvár,krk a dokonca sa dostal s ústami až do výstrihu v tričku.

,,Somár,chcel by si ma naozaj zbaliť?“Zvrieskla a kopla nohou do Karola.

,,Áno,veľmi rád by som ťa zbalil.Lenže,ty máš stále výhrady voči našej ,,láske„,spamätaj sa!“Zahriakol ju.

,,Ty si asi ozaj ten najväčší somár na svete.S tebou by som si nikdy nič nezačala!A o láske medzi nami dvoma môžeš len tak snívať.“Snažila sa oklamať láskavé reči.

,,To ty o mne už od prvej triedy snívaš.Na internete si mi dokonca založila stránku s názvom ,,Môj miláčik„,ktorá je plná mojich fotiek ozdobených červenými srdiečkami.“Pyšno sa pochválil pred všetkými babami.

,,Určite,nič také som na internete nespravila.“Obhájila sa svojimi pravdivými faktami.,,Ale spravila si to ty……“Nechcel vysloviť posledné slovo.

,,Nie…nespravila!!!“Zakričala až tak hlasno,že si jej krik všimla skupina povedomých chalanov,ktorá sa doteraz zabávala na rozliatom jogurte,ktorý pravdepodobne niekomu vypadol z rúk.

,,Čo je?Deje sa tam niečo?“Prstom ukázal ,,povedomí chalan“ na Karola a Janu,ktorý sa už zase opäť škriepili o to kto komu založil webovú stránku.

,,Nekrič po mne ty beštia!“Ohradil sa.

,,Ty nekrič po mne ty truľo,ja mám vždy posledné slovo!“Prudko zdvihla päsť.

,,Stop!“Vtrhol medzi nich jeden chalan z neďalekej skupiny-povedomých.

,,O čo tu vlastne kráča?“Prihovoril sa so sladkým úsmevom.

 ,,Tento ma chcel zbaliť!“Ukázala na drzého Karola,opretého o strom pri,ktorom sa začali zhromažďovať viaceré skupiny žiakov z miestnej školy.

 ,,Zlatko,prestaň s tou panikou.Zabavme sa aj troška.“Schytil ju opäť za boky a zas si ju pritiahol k sebe,ako keby bola len plastová bábika,bez skutočného života.

Lenže,teraz sa už Jana neovládla.Silno zaťala päsť a zdvihla ju k tvári svojho nemilosrdného,zaľúbeného priateľa.

Na malú chvíľu sa ešte,ale zastavila.Oplatí sa jej zosmiešniť ,,milovanéhopriateľa?

Pravdepodobne ,,nie„,lebo jej ,,obdivovateľ bol neschopný“ na zbalenie hocijakej babi.

Lenže,aj tak sa milovaná láska nesnažila o to,aby sa ovládala.Tvrdá dievčenská päsť silovo,narazila do fialového pruhu pod Karolovým okom.Potom to úkaze bolo jasné,čo sa stalo medzi Karolom a Janou.

Karol prišiel domov s veľkou modrinou na pravom oku.Jeho spolužiačka mu riadne dala na….telo….,ešte tri dni sa z toho spamätával pri počítači,ako človek,ktorý nemôže byť s tým s kým,chce byť.

Pokračovanie v ďalšej časti

2. Kapitola-Nepríjemný čašník, tretie pokračovanie

17.12.2017

Divoká prestávka 2.Kapitola-Nepríjemný čašník ,,Marta nemáš chuť na vianočné pečivo?Zašiel by som po nejaké do pekárne." ,,Miláčik aj by som si veru dala to nejaké ,,sladké potešenie",ale viac »

2. Kapitola-Nepríjemný čašník, druhé pokračovanie

09.12.2017

Divoká prestávka 2.Kapitola-Nepríjemný čašník Odbočka,ktorou som sa dostala do chodby-pre zamestnancov bola plná ľudí. Všetci boli nádherne vyobliekaný.Dámy mali na sebe rôzne druhy luxusných,trblietavých viac »

2. Kapitola-Nepríjemný čašník, pokračovanie

05.12.2017

Divoká prestávka 2.Kapitola-Nepríjemný čašník ,,Dáte si jahodový džús alebo čistú vodu?"Pýtal sa neodbytne čašník. ,,Srdiečko,čo chceš piť?"Chytila som ho za ruky,ako to najviac zamilované viac »

trump

Zmarený teroristický útok v Rusku mohol mať podľa Trumpa tisíce obetí

18.12.2017 21:00, aktualizované: 22:50

Americký prezident Donald Trump predstavil novú bezpečnosťou stratégiu USA.

nadzvukové stíhačky, MIG-29

Stratená poľská stíhačka sa zrútila. Pilot prežil

18.12.2017 20:38, aktualizované: 21:40

Stíhačka MiG-29 bola podľa televízie TVN 24 nezvestná zhruba od 17:15 SEČ.

Gazprom, plyn, Rusko

Srbi môžu predávať ruský plyn aj iným

18.12.2017 20:14

Rusko ustúpilo od požiadavky, aby Srbsko spotrebovávalo všetok dovezený ruský plyn na domácom trhu, a povolilo mu reexport tejto suroviny.

parlament,

Výber sudcov bude opäť v politickom ohni

18.12.2017 20:00

Spor o podobu Ústavného súdu sa vymenovaním troch ústavných sudcov minulý týždeň zďaleka neskončil.

ajtu

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 7
Celková čítanosť: 3113x
Priemerná čítanosť článkov: 445x

Autor blogu

Kategórie