Založ si blog

1. Kapitola-Seriózna večera, záver

Divoká prestávka


Zamilovaná noc,Karola a spolužiačky Jany-pokračovanie

 ,,Karol je buchnutý do Jany!“Zvrieskne najvyššia baba z celej partie.

,,Jana,buď príťažlivá.Chalani majú radi šialené dievčatá.“Zakričí ďalšia baba,ktorá stojí hneď vedľa stromu pri,ktorom sa pokúsil mladý chlapec požiadať o lásku svoju milovanú Janu.

,,Karol,predtým než sa ma pokúsiš pobozkať nezabudni,že ťa ne……….“

,,Nezabudni,že ťa milujem.“Dokončí vetu svojej spolužiačky.,,Je čas aby sme sa stali súčasťou jedného celku.“Vzdychne si.Zavrie oči a celým telom sa natlačí na svoju budúcu snúbenicu.,,Nie,ja ťa nemilujem!!!„Zvrieskne celou silou hrdla.Odtrhne sa od jeho tela.,,Viem,že si asi veľmi prekvapená,keď medzi nami vznikla ,,spoločná láska„,ale nemusíš sa báť.Navždy ťa budem milovať.“Sladko jej vyzná lásku.,,Varujem ťa,neskúšaj sa ku mne priblížiť!“Zovrie ruku do tvrdej päste.,,Jana takto sa nemôžeš chovať k mojej autorite.Cením si ťa,ale nemôžeš mi neustále nadávať.A aj tak ťa stále milujem.“Napravil si zle zapnuté hodinky na pravom zápästí.Lenže,na varovanie svojej ,,lásky“ sa úplne vykašlal.Opretý o veľký mohutný kmeň stromu si svoju milovanú prudko pritiahol k svojmu nevypracovanému telu.Rýchlo ju chytil za boky.A predtým než sa začala brániť jej ešte uštedril zopár sladkých bozkov na líčka,pery,tvár,krk a dokonca sa dostal s ústami až do výstrihu v tričku.

,,Somár,chcel by si ma naozaj zbaliť?“Zvrieskla a kopla nohou do Karola.

,,Áno,veľmi rád by som ťa zbalil.Lenže,ty máš stále výhrady voči našej ,,láske„,spamätaj sa!“Zahriakol ju.

,,Ty si asi ozaj ten najväčší somár na svete.S tebou by som si nikdy nič nezačala!A o láske medzi nami dvoma môžeš len tak snívať.“Snažila sa oklamať láskavé reči.

,,To ty o mne už od prvej triedy snívaš.Na internete si mi dokonca založila stránku s názvom ,,Môj miláčik„,ktorá je plná mojich fotiek ozdobených červenými srdiečkami.“Pyšno sa pochválil pred všetkými babami.

,,Určite,nič také som na internete nespravila.“Obhájila sa svojimi pravdivými faktami.,,Ale spravila si to ty……“Nechcel vysloviť posledné slovo.

,,Nie…nespravila!!!“Zakričala až tak hlasno,že si jej krik všimla skupina povedomých chalanov,ktorá sa doteraz zabávala na rozliatom jogurte,ktorý pravdepodobne niekomu vypadol z rúk.

,,Čo je?Deje sa tam niečo?“Prstom ukázal ,,povedomí chalan“ na Karola a Janu,ktorý sa už zase opäť škriepili o to kto komu založil webovú stránku.

,,Nekrič po mne ty beštia!“Ohradil sa.

,,Ty nekrič po mne ty truľo,ja mám vždy posledné slovo!“Prudko zdvihla päsť.

,,Stop!“Vtrhol medzi nich jeden chalan z neďalekej skupiny-povedomých.

,,O čo tu vlastne kráča?“Prihovoril sa so sladkým úsmevom.

 ,,Tento ma chcel zbaliť!“Ukázala na drzého Karola,opretého o strom pri,ktorom sa začali zhromažďovať viaceré skupiny žiakov z miestnej školy.

 ,,Zlatko,prestaň s tou panikou.Zabavme sa aj troška.“Schytil ju opäť za boky a zas si ju pritiahol k sebe,ako keby bola len plastová bábika,bez skutočného života.

Lenže,teraz sa už Jana neovládla.Silno zaťala päsť a zdvihla ju k tvári svojho nemilosrdného,zaľúbeného priateľa.

Na malú chvíľu sa ešte,ale zastavila.Oplatí sa jej zosmiešniť ,,milovanéhopriateľa?

Pravdepodobne ,,nie„,lebo jej ,,obdivovateľ bol neschopný“ na zbalenie hocijakej babi.

Lenže,aj tak sa milovaná láska nesnažila o to,aby sa ovládala.Tvrdá dievčenská päsť silovo,narazila do fialového pruhu pod Karolovým okom.Potom to úkaze bolo jasné,čo sa stalo medzi Karolom a Janou.

Karol prišiel domov s veľkou modrinou na pravom oku.Jeho spolužiačka mu riadne dala na….telo….,ešte tri dni sa z toho spamätával pri počítači,ako človek,ktorý nemôže byť s tým s kým,chce byť.

Pokračovanie v ďalšej časti

3. Kapitola-Voľno, štvrté pokračovanie

27.04.2018

Majú svoje slabé chvíle a dokážu to aj priznať.Nie sú si súdení,ako väčšina vzťahov.On je úspešný manažér a ona je už dlhšie nezamestnaná.Práca,o ktorej často hovorí je len výmysel.Jedinou viac »

3. Kapitola-Voľno, tretie pokračovanie

26.04.2018

3.Kapitola-Voľno Marta ešte stále ležala na pohovke.S Jozefom sa zhodli na tom,že pred sebou nemôžu mať zábrany.Na vine nie je nikto.Mama Jozefa predsa nemôže za svoj vážny zdravotný stav.Na viac »

3. Kapitola-Voľno, krátke pokračovanie

21.02.2018

,,Tvoja mama nám zničila svadbu!"Neovládla svoje myšlienky a rozhodla sa ich vykričať do celého sveta. ,,Nevyvádzaj!!!Ona nám nemohla zničiť svadbu,keď žiadna nebola." ,,Ako môžeš takto viac »

Taliansko, líder, Hnutie piatich hviezd

Taliani žalujú na Francúzov, Brusel sa má pozrieť na ich rozpočet

12.12.2018 10:15

Európsku komisiu by mali znepokojovať aj francúzske rozpočtové plány, nielen tie talianske. Vyhlásil to podpredseda talianskej vlády Luigi Di Maio.

D1 Prešov, západ - Prešov, juh

Tunel Prešov je z tretiny prerazený

12.12.2018 10:00

Práce na dlho očakávanom východnom úseku D1 pri Prešove sa rozbehli.

peniaze, euro

Trump aj brexit spomalia nemeckú ekonomiku

12.12.2018 09:58

Nemecká vláda zhoršila odhad rastu ekonomiky na tento rok. Hospodárstvo by tento rok malo vzrásť o 1,5 až 1,6 %

Bratislava, doprava, sneh, sneženie

Nesrovnal podpísal na konci funkcie dve zmluvy za 7,7 milióna eur

12.12.2018 09:46

Postup bývalého vedenia mesta preverí Úrad pre verejné obstarávanie a aj Generálna prokuratúra.

ajtu

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 16
Celková čítanosť: 11921x
Priemerná čítanosť článkov: 745x

Autor blogu

Kategórie