Založ si blog

1. Kapitola-Seriózna večera, pokračovanie

Divoká prestávka


1.Kapitola-Seriózna večera

Podľa hodín zavesených,oproti vani som nebola dlho v bezvedomí.

Ukazovali o päť minút viac,než pred mojím slávnostným pádom.To znamená,že ešte tú večeru s Jozefom môžeme stihnúť aj,keď by ho to možno stálo jeho povesť,časového chlapa.Ale k tomu sa už ďalej vyjadrovať nebudem.

 Keď,som sklonila hlavu k mojim rukám,došlo mi zle.Škrabanec za škrabancom,plným červenej krvi mi lemovali obe ruky.

Všetko jedlo,ktoré som dnes jedla sa mi zrazu ocitlo v krku a než som ho opätovne dokázala prehltnúť prešlo dosť veľa času,ale večeru by sme stihli aj,keď by Jozef asi prišiel o prezývku.

Telo som mala strnulé od bolestivého pádu a náhleho studeného vzduchu,prúdiaceho zo stropnej klimatizácie.

Jediná vec,ktorá mi v tomto nesedela,bol ten studený vzduch.Prísahám,že som dnes popoludní klimatizáciu vypla a to len kvôli nadmernému využívaniu elektriny,môjho syna Karola.

Dievčatá sa s ním nebavia,keď vedia o koho ide.Tým nechcem povedať,že by bol škaredý alebo hlúpy.Nenosí okuliare,nečíta knihy,rád sa hrá a nerád sa háda.Perfektný typ pre každé dievča v jeho veku.Len keby to tak fungovalo aj v realite…

 A ten vysoký účet za elektrinu už vysvetlím ľahko.Karola predvčerom odmietla jedna baba z triedy….vyznal jej svoje zamilované city,priamo zo svojho láskavého srdca….a ona jemu na oplátku vyznala city odniekiaľ z päste,pretože sa to inač vysvetliť nedá.

Zamilovaná noc-Karola a spolužiačky Jany

,,Jana,poď sem!“Zamával jej s úsmevom.Kútiky úst mal najvyššie,vyvýšené vo svojom živote.Nikdy predtým nebol tak šťastný ako teraz.Chystal sa vyznať lásku jednej zo svojich spolužiačok.Vedel,že je do neho zamilovaná.Tajné zápisky o dievčenských snoch sa nikdy nemýlia.Každý verš napísaný práve o ňom mal,pevne uložený v pamäti.Chystal sa jej zarecitovať jednu z básni,ktorú si potajomky prečítal v jednom z týchto dievčenských zápiskov snov a podľa posledného verša vedel,že táto báseň je venovaná iba jemu,samému-v dievčenských srdciach nazvanému krokodílovi.

,,Karol,čo odo mňa chceš?“Urazene k nemu prišla.,,S mojimi kamarátkami,ako vidíš pracujeme na školskom projekte.Zajtra ho už musí mať učiteľka aby sme zaňho mohli dostať známku.“Pomaly sa začala v mužskej prítomnosti ukľudňovať.Väčšinu svojho času trávila v dievčenskej bande,preto bola niekedy veľmi rozhorčená,keď musela nadviazať kontakt s chalanmi.

 ,,Niečo,by som ti chcel povedať?“Snažil sa svojej ,,láske“ nepozerať do očí.

,,Tak už hovor!“Zavrčala a zatriasla ním ako s vrecom zemiakov.,,Jana,ja…ťa……………milujem.“Povedal a začal sa približovať k svojej spolužiačke.

 Kamarátky Jany si to,však rýchlo všimli a na ďalšiu ľúbostnú vetu Karola zareagovali,tiež.Jana mala ale jedno tajomstvo,ktoré nikto okrem nej samotnej nevedel.A malo to tak aj zostať,lenže všetko,čo do zápiskov snov zapísala už bolo prezradené.

Pokračovanie bude v tretej časti 1.Kapitoly-Seriózna večera

Divoká prestávka

2. Kapitola-Nepríjemný čašník, tretie pokračovanie

17.12.2017

Divoká prestávka 2.Kapitola-Nepríjemný čašník ,,Marta nemáš chuť na vianočné pečivo?Zašiel by som po nejaké do pekárne." ,,Miláčik aj by som si veru dala to nejaké ,,sladké potešenie",ale viac »

2. Kapitola-Nepríjemný čašník, druhé pokračovanie

09.12.2017

Divoká prestávka 2.Kapitola-Nepríjemný čašník Odbočka,ktorou som sa dostala do chodby-pre zamestnancov bola plná ľudí. Všetci boli nádherne vyobliekaný.Dámy mali na sebe rôzne druhy luxusných,trblietavých viac »

2. Kapitola-Nepríjemný čašník, pokračovanie

05.12.2017

Divoká prestávka 2.Kapitola-Nepríjemný čašník ,,Dáte si jahodový džús alebo čistú vodu?"Pýtal sa neodbytne čašník. ,,Srdiečko,čo chceš piť?"Chytila som ho za ruky,ako to najviac zamilované viac »

trump

Zmarený teroristický útok v Rusku mohol mať podľa Trumpa tisíce obetí

18.12.2017 21:00, aktualizované: 22:50

Americký prezident Donald Trump predstavil novú bezpečnosťou stratégiu USA.

nadzvukové stíhačky, MIG-29

Stratená poľská stíhačka sa zrútila. Pilot prežil

18.12.2017 20:38, aktualizované: 21:40

Stíhačka MiG-29 bola podľa televízie TVN 24 nezvestná zhruba od 17:15 SEČ.

Gazprom, plyn, Rusko

Srbi môžu predávať ruský plyn aj iným

18.12.2017 20:14

Rusko ustúpilo od požiadavky, aby Srbsko spotrebovávalo všetok dovezený ruský plyn na domácom trhu, a povolilo mu reexport tejto suroviny.

parlament,

Výber sudcov bude opäť v politickom ohni

18.12.2017 20:00

Spor o podobu Ústavného súdu sa vymenovaním troch ústavných sudcov minulý týždeň zďaleka neskončil.

ajtu

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 7
Celková čítanosť: 3115x
Priemerná čítanosť článkov: 445x

Autor blogu

Kategórie