Založ si blog

1. Kapitola-Seriózna večera, pokračovanie

Divoká prestávka


1.Kapitola-Seriózna večera

Podľa hodín zavesených,oproti vani som nebola dlho v bezvedomí.

Ukazovali o päť minút viac,než pred mojím slávnostným pádom.To znamená,že ešte tú večeru s Jozefom môžeme stihnúť aj,keď by ho to možno stálo jeho povesť,časového chlapa.Ale k tomu sa už ďalej vyjadrovať nebudem.

 Keď,som sklonila hlavu k mojim rukám,došlo mi zle.Škrabanec za škrabancom,plným červenej krvi mi lemovali obe ruky.

Všetko jedlo,ktoré som dnes jedla sa mi zrazu ocitlo v krku a než som ho opätovne dokázala prehltnúť prešlo dosť veľa času,ale večeru by sme stihli aj,keď by Jozef asi prišiel o prezývku.

Telo som mala strnulé od bolestivého pádu a náhleho studeného vzduchu,prúdiaceho zo stropnej klimatizácie.

Jediná vec,ktorá mi v tomto nesedela,bol ten studený vzduch.Prísahám,že som dnes popoludní klimatizáciu vypla a to len kvôli nadmernému využívaniu elektriny,môjho syna Karola.

Dievčatá sa s ním nebavia,keď vedia o koho ide.Tým nechcem povedať,že by bol škaredý alebo hlúpy.Nenosí okuliare,nečíta knihy,rád sa hrá a nerád sa háda.Perfektný typ pre každé dievča v jeho veku.Len keby to tak fungovalo aj v realite…

 A ten vysoký účet za elektrinu už vysvetlím ľahko.Karola predvčerom odmietla jedna baba z triedy….vyznal jej svoje zamilované city,priamo zo svojho láskavého srdca….a ona jemu na oplátku vyznala city odniekiaľ z päste,pretože sa to inač vysvetliť nedá.

Zamilovaná noc-Karola a spolužiačky Jany

,,Jana,poď sem!“Zamával jej s úsmevom.Kútiky úst mal najvyššie,vyvýšené vo svojom živote.Nikdy predtým nebol tak šťastný ako teraz.Chystal sa vyznať lásku jednej zo svojich spolužiačok.Vedel,že je do neho zamilovaná.Tajné zápisky o dievčenských snoch sa nikdy nemýlia.Každý verš napísaný práve o ňom mal,pevne uložený v pamäti.Chystal sa jej zarecitovať jednu z básni,ktorú si potajomky prečítal v jednom z týchto dievčenských zápiskov snov a podľa posledného verša vedel,že táto báseň je venovaná iba jemu,samému-v dievčenských srdciach nazvanému krokodílovi.

,,Karol,čo odo mňa chceš?“Urazene k nemu prišla.,,S mojimi kamarátkami,ako vidíš pracujeme na školskom projekte.Zajtra ho už musí mať učiteľka aby sme zaňho mohli dostať známku.“Pomaly sa začala v mužskej prítomnosti ukľudňovať.Väčšinu svojho času trávila v dievčenskej bande,preto bola niekedy veľmi rozhorčená,keď musela nadviazať kontakt s chalanmi.

 ,,Niečo,by som ti chcel povedať?“Snažil sa svojej ,,láske“ nepozerať do očí.

,,Tak už hovor!“Zavrčala a zatriasla ním ako s vrecom zemiakov.,,Jana,ja…ťa……………milujem.“Povedal a začal sa približovať k svojej spolužiačke.

 Kamarátky Jany si to,však rýchlo všimli a na ďalšiu ľúbostnú vetu Karola zareagovali,tiež.Jana mala ale jedno tajomstvo,ktoré nikto okrem nej samotnej nevedel.A malo to tak aj zostať,lenže všetko,čo do zápiskov snov zapísala už bolo prezradené.

Pokračovanie bude v tretej časti 1.Kapitoly-Seriózna večera

Divoká prestávka

3. Kapitola-Voľno, štvrté pokračovanie

27.04.2018

Majú svoje slabé chvíle a dokážu to aj priznať.Nie sú si súdení,ako väčšina vzťahov.On je úspešný manažér a ona je už dlhšie nezamestnaná.Práca,o ktorej často hovorí je len výmysel.Jedinou viac »

3. Kapitola-Voľno, tretie pokračovanie

26.04.2018

3.Kapitola-Voľno Marta ešte stále ležala na pohovke.S Jozefom sa zhodli na tom,že pred sebou nemôžu mať zábrany.Na vine nie je nikto.Mama Jozefa predsa nemôže za svoj vážny zdravotný stav.Na viac »

3. Kapitola-Voľno, krátke pokračovanie

21.02.2018

,,Tvoja mama nám zničila svadbu!"Neovládla svoje myšlienky a rozhodla sa ich vykričať do celého sveta. ,,Nevyvádzaj!!!Ona nám nemohla zničiť svadbu,keď žiadna nebola." ,,Ako môžeš takto viac »

branci

Reakcia na brancov? Nitra plánuje rómske poriadkové hliadky

22.09.2018 08:52

Náklady na projekt sú 196 293 eur.

Julian Assange

Rusko odmieta, že chcelo pomôcť Assangeovi utiecť z Británie

22.09.2018 08:17

"Ide o ďalší príklad dezinformácií a falošných správ", uvádza ruské veľvyslanectvo v Londýne.

Lucia Žitňanská

Koalícia nechce od Žitňanskej jej mandát

22.09.2018 07:00

Vládnej koalícii zostáva po odchode Žitňanskej z Mostu-Híd krehká parlamentná väčšina, k dobru má iba dvoch poslancov.

pocasie, teplo

V piatok sa definitívne skončilo leto

22.09.2018 06:00

Teploty klesnú o desať až pätnásť stupňov. Príde dážď a vietor, ktorý môže začiatkom týždňa prerásť do víchrice.

ajtu

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 16
Celková čítanosť: 10938x
Priemerná čítanosť článkov: 684x

Autor blogu

Kategórie