Založ si blog

1. Kapitola-Seriózna večera, divoká prestávka

Vždy na sviatok zamilovaných sme,ja a Jozef chodievali do miestnej reštaurácie,v meste na jednu veľkú,romantickú večeru.

Jozef sa konečne,po dlhom čase obliekol do toho pekného,elegantného obleku od svojej mami.Ja som si zase pre zmenu,pomýlila dátum tohto zamilovaného sviatku.Preto som bola veľmi prekvapená,keď sa Jozef zrazu,objavil predo mnou v obleku s upravenými vlasmi a

s pestrou kyticou červených rúž v rukách.Skoro som sa od nadšenia a od lásky k nemu,rozplakala.Lenže dojímavé pocity ma rýchlo prešli,

keď mi môj milý oznámil,že za štvrťhodinku musím byť spravená do reštaurácie na romantickú večeru a k tomu všetkému mi veľmi dôkladne vysvetlil,že je celá večera už rezervovaná aj zaplatená.

A práve to slovo ,,zaplatená“ mi pomohlo rýchlejšie rozhýbať moje telo.Zvrtla som sa do kúpeľne s dvoj hodinovým meškaním.Dvere som za sebou zavrela ešte,skorej než by mi niekto stihol vojsť do cesty.Celú tvár som si opatrne natrela krémom proti vráskam.Potom som si zvýraznila obočie hnedou kozmetickou ceruzkou,ktorú mi podarovala na moje narodeniny moja úžasná kamarátka Diana.A než som sa nazdala prešlo desať minút zo spomínanej štvrťhodinky.Ozval sa krik.Dvere sa začali triasť,ako keby boli len látkový záves.Poskočila som a potkla som sa o odpadovú hadicu,ktorá smerovala z práčky do otvoru v stene,za ním som už nič nevidela.


Pokračovanie v ďalšej časti 1.Kapitole,Seriózna večera,Divoká prestávka

3. Kapitola-Voľno, krátke pokračovanie

21.02.2018

,,Tvoja mama nám zničila svadbu!"Neovládla svoje myšlienky a rozhodla sa ich vykričať do celého sveta. ,,Nevyvádzaj!!!Ona nám nemohla zničiť svadbu,keď žiadna nebola." ,,Ako môžeš takto viac »

3. Kapitola-Voľno, divoká prestávka

09.02.2018

3.Kapitola-Voľno Úvod-Marta-6.Apríl ,,Mám dve deti,z toho jednu dcéru a jedného syna.Dcéra je Mária,syn je Karol.Ešte predtým,než sa pustím do rozprávania by som vás mala ubezpečiť,že viac »

Nestrať sa! Nestrať nádej!

02.02.2018

,,Nestrať sa! Nestrať nádej!"Zaburácal do úzkej chodby. ,,Nestratím..."Ozvalo sa. ,,Ale stratíš!"Kričal bezmocne. ,,Karol si na dobrej ceste."Z tmy sa k nemu naklonila. ,,Jana si moja jediná!"Snažil viac »

Rumunsko, protesty,

Rumunský minister vyzval na odvolanie hlavnej protikorupčnej prokurátorky

22.02.2018 22:24

Rumunský minister spravodlivosti Tudorel Toader vyzval vo štvrtok na odvolanie hlavnej protikorupčnej prokurátorky Laury Codrutovej Kövesiovej z funkcie.

Trump

Trump podporil zvýšenie minimálneho veku pre ďalšie typy zbraní na 21 rokov

22.02.2018 22:20

Trump vo štvrtok skoro ráno na Twitteri napísal, že je tým najdôraznejším zástancom kontroly strelných zbraní.

Amerika, americká zástava, vlajka, USA

Auto naplnené kanistrami narazilo do nemocnice

22.02.2018 22:16

Zranenie utrpel len vodič.

politika vývoj nezamestnanosť TK Richter

Minister Richter ocenil 26 osobností z rezortu práce

22.02.2018 21:54

Minister práce, sociálnych vecí a rodiny Ján Richter (Smer) odovzdal vo štvrtok, počas slávnostného podujatia, rezortné ocenenia 26 osobnostiam z celého Slovenska.

ajtu

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 14
Celková čítanosť: 6957x
Priemerná čítanosť článkov: 497x

Autor blogu

Kategórie