Založ si blog

1. Kapitola-Seriózna večera, divoká prestávka

Vždy na sviatok zamilovaných sme,ja a Jozef chodievali do miestnej reštaurácie,v meste na jednu veľkú,romantickú večeru.

Jozef sa konečne,po dlhom čase obliekol do toho pekného,elegantného obleku od svojej mami.Ja som si zase pre zmenu,pomýlila dátum tohto zamilovaného sviatku.Preto som bola veľmi prekvapená,keď sa Jozef zrazu,objavil predo mnou v obleku s upravenými vlasmi a

s pestrou kyticou červených rúž v rukách.Skoro som sa od nadšenia a od lásky k nemu,rozplakala.Lenže dojímavé pocity ma rýchlo prešli,

keď mi môj milý oznámil,že za štvrťhodinku musím byť spravená do reštaurácie na romantickú večeru a k tomu všetkému mi veľmi dôkladne vysvetlil,že je celá večera už rezervovaná aj zaplatená.

A práve to slovo ,,zaplatená“ mi pomohlo rýchlejšie rozhýbať moje telo.Zvrtla som sa do kúpeľne s dvoj hodinovým meškaním.Dvere som za sebou zavrela ešte,skorej než by mi niekto stihol vojsť do cesty.Celú tvár som si opatrne natrela krémom proti vráskam.Potom som si zvýraznila obočie hnedou kozmetickou ceruzkou,ktorú mi podarovala na moje narodeniny moja úžasná kamarátka Diana.A než som sa nazdala prešlo desať minút zo spomínanej štvrťhodinky.Ozval sa krik.Dvere sa začali triasť,ako keby boli len látkový záves.Poskočila som a potkla som sa o odpadovú hadicu,ktorá smerovala z práčky do otvoru v stene,za ním som už nič nevidela.


Pokračovanie v ďalšej časti 1.Kapitole,Seriózna večera,Divoká prestávka

3. Kapitola-Voľno, krátke pokračovanie

21.02.2018

,,Tvoja mama nám zničila svadbu!"Neovládla svoje myšlienky a rozhodla sa ich vykričať do celého sveta. ,,Nevyvádzaj!!!Ona nám nemohla zničiť svadbu,keď žiadna nebola." ,,Ako môžeš takto viac »

3. Kapitola-Voľno, divoká prestávka

09.02.2018

3.Kapitola-Voľno Úvod-Marta-6.Apríl ,,Mám dve deti,z toho jednu dcéru a jedného syna.Dcéra je Mária,syn je Karol.Ešte predtým,než sa pustím do rozprávania by som vás mala ubezpečiť,že viac »

Nestrať sa! Nestrať nádej!

02.02.2018

,,Nestrať sa! Nestrať nádej!"Zaburácal do úzkej chodby. ,,Nestratím..."Ozvalo sa. ,,Ale stratíš!"Kričal bezmocne. ,,Karol si na dobrej ceste."Z tmy sa k nemu naklonila. ,,Jana si moja jediná!"Snažil viac »

Izrael, vlajka,

Únia vyzvala Izrael, aby nepoužíval smrtiacu silu proti Palestínčanom

21.04.2018 20:36

Reagovala tak na piatkovú smrť štyroch mladých Palestínčanov.

Natália Veselnická

Ruská právnička Veseľnická vypovedala pred vyšetrovateľmi z amerického Senátu

21.04.2018 19:48

Ruská právnička Nataľja Veseľnická nedávno vypovedala pred skupinou amerických senátorov, ktorí vyšetrujú podozrenia zo zasahovania Moskvy do prezidentských volieb v USA v roku 2016.

Maďarsko, voľby, reakcia, protest, zákon

V Budapešti pokračuje séria protivládnych pochodov, prišli desaťtisíce ľudí

21.04.2018 19:45

Trasu pochodu zabezpečovali stovky policajtov.

úplatok, korupcia

USA v správe o ľudských právach kritizujú SR za korupciu a diskrimináciu Rómov

21.04.2018 18:06

Korupcia či diskriminácia Rómov - to sú podľa americkej vlády niektoré z hlavných problémov Slovenskej republiky v oblasti dodržiavania ľudských práv.

ajtu

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 14
Celková čítanosť: 8191x
Priemerná čítanosť článkov: 585x

Autor blogu

Kategórie