Založ si blog

1. Kapitola-Seriózna večera, divoká prestávka

Vždy na sviatok zamilovaných sme ja a Jozef chodievali do miestnej reštaurácie v meste na jednu veľkú,romantickú večeru.

Jozef sa konečne,ň po dlhom čase obliekol do toho pekného,elegantného obleku od svojej mami.Ja som si zase pre zmenu,pomýlila dátum tohto zamilovaného sviatku.Preto som bola veľmi prekvapená,keď sa Jozef zrazu,objavil predo mnou v obleku s upravenými vlasmi a

s pestrou kyticou červených rúž v rukách.Skoro som sa od nadšenia a od lásky k nemu rozplakala.Lenže dojímavé pocity ma rýchlo prešli,

keď mi môj milý oznámil,že za štvrťhodinku musím byť spravená do reštaurácie na romantickú večeru a k tomu všetkému mi veľmi dôkladne vysvetlil,že je celá večera už rezervovaná aj zaplatená.

A práve to slovo ,,zaplatená“ mi pomohlo rýchlejšie rozhýbať moje telo.Zvrtla som sa do kúpeľne s dvoj hodinovým meškaním.Dvere som za sebou zavrela ešte skorej, než by mi niekto stihol vojsť do cesty.Celú tvár som si opatrne natrela krémom proti vráskam.Potom som si zvýraznila obočie hnedou kozmetickou ceruzkou,ktorú mi podarovala na moje narodeniny moja úžasná kamarátka Diana.A než som sa nazdala prešlo desať minút zo spomínanej štvrťhodinky.Ozval sa krik.Dvere sa začali triasť,ako keby boli len látkový záves.Poskočila som a potkla som sa o odpadovú hadicu,ktorá smerovala z práčky do otvoru v stene,za ním som už nič nevidela.


Pokračovanie v ďalšej časti 1.Kapitole,Seriózna večera,Divoká prestávka

3. Kapitola-Voľno, štvrté pokračovanie

27.04.2018

Majú svoje slabé chvíle a dokážu to aj priznať.Nie sú si súdení,ako väčšina vzťahov.On je úspešný manažér a ona je už dlhšie nezamestnaná.Práca,o ktorej často hovorí je len výmysel.Jedinou viac »

3. Kapitola-Voľno, tretie pokračovanie

26.04.2018

3.Kapitola-Voľno Marta ešte stále ležala na pohovke.S Jozefom sa zhodli na tom,že pred sebou nemôžu mať zábrany.Na vine nie je nikto.Mama Jozefa predsa nemôže za svoj vážny zdravotný stav.Na viac »

3. Kapitola-Voľno, krátke pokračovanie

21.02.2018

,,Tvoja mama nám zničila svadbu!"Neovládla svoje myšlienky a rozhodla sa ich vykričať do celého sveta. ,,Nevyvádzaj!!!Ona nám nemohla zničiť svadbu,keď žiadna nebola." ,,Ako môžeš takto viac »

Heiko Maas

Maas od Trumpa očakáva aspoň "minimum spoľahlivosti" v zahraničnej politike

18.07.2018 22:26

"Je to jednoducho aj ťažké robiť politiku, keď informácia alebo fakty majú polčas rozpadu 24 hodín," uviedol nemecký šéf diplomacie.

Mychajlo Ježeľ

Ukrajinský exminister Ježeľ dostal v Bielorusku štatút utečenca

18.07.2018 21:38

Ježeľovi hrozí doma päť až osem rokov väzenia za spreneveru dvoch miliónov dolárov.

mayová

Extrémistu usvedčili z plánovania vraždy premiérky Mayovej

18.07.2018 21:11

Naa'imur Zakariyah Rahman mal v úmysle nastražiť výbušninu pred vchodom do sídla britskej premiérky na Downing Street.

trump

Kto sa v tom má vyznať? Biely dom poopravil Trumpa, ktorý sa neskôr poopravil sám

18.07.2018 20:42, aktualizované: 21:50

Americký prezident vyjadril presvedčenie, že Spojené štáty už nie sú terčom Ruskej federácie. Neskôr uviedol, že "hrozba stále existuje".

ajtu

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 16
Celková čítanosť: 9993x
Priemerná čítanosť článkov: 625x

Autor blogu

Kategórie